Cleaning Equipment

Industrial Type Wet&Dry Vacuum Cleaners

WD serisi makinalarımız sanayi tipi süpürme özelliğinin yanı sıra, ıslak ve sulu zeminlerde de kullanılır. Makinamız uzun süreli çalışma şartlarına son derece dayanıklıdır.

Hot Air Generator

Sıcak Hava Üretici (Ahtapot), Detaylı temizlik işleri yapan oto kuaförlerde, temizlik işlemi bittikten sonra yıkanan tavan, koltuk ve döşeme gibi yüzeylerin ürettiği sıcak havayla hızlı bir şekilde kurutulmasını sağlar.

Coin Operated Self-Service Machines

Jeton veya Madeni para ile çalışan self servis makinalarımızın; Basınçlı yıkama makinaları, Köpük püskürtme makinaları, Oto süpürgeleri, İkisi bir arada ve Jetmatik olarak 5 farklı modelde üretimi yapılmaktadır.

ULV Professional

ULV

Foam-Liquid Spraying Tanks

Köpük - Sıvı püskürtme tankları Araba, Kamyon, Tır ve İş Makinaları gibi araçların ve makinaların dış yüzeyinde oluşan toz çamur vb. katmanların fırça kullanmadan köpürtülerek temizlenmesi için üretilmiştir.

Car Chair and Carpet Cleaner

Maksimum seviyede yüksek devirli olarak üretilen Omax Halı Yıkama Makinaları, üstün dizaynı ve üretim kalitesinden dolayı son derece yüksek bir performansa ve güzel bir estetiğe sahiptir.

Hard Floor Cleaning Machines

Omax zemin temizleme makinalarının kullanımı kolay ve son derece emniyetlidir. İyi bir hijyen ve parlaklığa ihtiyaç duyulan zeminler için ideal ürünlerdir. Okul, avm, market, ofis vb. gibi büyük alanlarda hızlı ve maksimum temizlik için tercih edilmektedir.