Lubrication Equipment

Pneumatic Grease Pumps

45/1 - 70/1 Basınç oranına sahip bu pompalar 10, 30, 50 kg. gres kapasitesine sahiptir. Sürekli gres yağı akışını sağlayan merkezi sistem ve dört adet döner tekerlekle hareket kabiliyeti son derece yüksek bir pompadır.

Pneumatic Oil Pumps

Farklı özelliklerde olan bu pompalar değişik boy ve ebatlarda üretilmiş olup, değişik kullanım alanlarına uygundur.

Grease Carriage

Havanın olduğu her yerde yağ ve gres pompalarını kullanmak için tasarlanmış makinelerdir. Hortumlu ve makaralı olarak 2 çeşit üretilmiştir. İstenilirse ürün üzerinde bulunan gres ve yağ tabancalarını sayaçlı olarak da kullanabilirsiniz.

Oil Suction and Oil Draining

Karterden Yağ Emme Makinaları ulaşılamayacak noktadaki kirli yağları hava yardımı ile cam fanus içerisine toplayabilme ve buradaki kullanılmış yağ miktarını yine cam fanustan takip edilebilme özelliği sunmaktadır.

Reels

Tüm makaralar; tavan, duvar ve arazi tipi olarak kullanılabilir. Hortum makaraları özel merkezi kilitleme sistemine sahiptir. Servislerde, fabrikalarda, end. uygulamalarda teknisyenlere büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar.

Mechanical Grease Pump

25 kg kapasiteye sahip bu gres pompaları mekanik olarak çalışmaktadır. Hava sistemine sahip olmayan yerlerde kullanıcıya alternatif olmaktadır. Standart aksesuarları ile kullanım kolaylığı, opsiyonel aksesuarları ile çok işlevsellik kazandırılmıştır.

Accessories

Omax aksesuarları kolay kullanım için dizayn edilmiştir. Standart aksesuarlar kullanım kolaylığı ile çok işlevsellik kazandırılmıştır.