Service and Garage Equipment

Auto-service Lifts

Oto Servis Liftleri Hidrolik silindirler ve çelik halat sayesinde lift sessiz, emniyetli ve güvenli olarak çalışmaktadır. Asimetrik dizaynı sayesinde araç kapıları dar sütunlar arasında açılabilmektedir.

4.5 Ton / Four Post Aligment Lift

Oto Servis Liftleri Hidrolik silindirler ve çelik halat sayesinde lift sessiz, emniyetli ve güvenli olarak çalışmaktadır. Çift emniyetli, kendi kendine kilitlenen güvenlik sistemi bulunmaktadır. Asimetrik dizaynı sayesinde araç kapıları dar sütunlar arasında açılabilmektedir.

Rim Straightening Machine

Omax jant düzeltme makinaları ile 10'' ten 26'' e kadar binek ve hafif ticari araç jantları düzeltebilir. Özel dizaynları, Polisaj ve Torna özellikleri sayesinde öncelikli tercih edilen jantlardır.

Headlight Tester With Laser

Elektronik kontrol üniteli profesyonel Far Ayar Cihazı tüm far tipleri için kullanım imkanı vardır.

Nitrogen Generator

Nitrojen jeneratörleri uygun maliyetli, güvenilir ve güvenli nitrojen kaynağı sağlar. Nitrojen jeneratörlerinin çalışma prensibi membran yardımıyla hava ayırmayı temel alır.

Tyre Changers

Makina üstündeki jant bağlama ve damak düşürme operasyonları sırasında alaşımlı tekerler yada jantlar hasar görmez. 24'' iç jant bağlama kapasitesi, geniş ve büyük lastikleri kolayca değiştirebilir.

Tyre Inflating Equipment

Sahip olduğu özel dizaynı sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Geniş arkadan ışıklı LCD ekran.

Wheel Balancers

Kamyon - Otobüs - Otomobil ve Motorsiklet tekerlekleri üzerinde otomatik çift dönüş hızı sistemi sayesinde çalışmak üzere tasarlanmış elektronik tekerlek dengeleyici. Tekerleği kolayca kaldırmak için 200 kg kapasiteli asansör ile donatılmıştır.

Too Cabinet

Kolay kullanım için özel dizayn edilmiş çekmeceli takım dolapları.

Jacks

Krikolar çok çeşitli modellerin yanında kaldırma kapasitelerinin ve kullanım yerlerinin çeşitliliğine bağlı olarak bir çok çeşidi vardır.

Air Impact Wrenches

Havalı el aletleri profesyonel endüstriyel kullanım amacı ile tasarlanmış olan güçlü aletlerdir. Darbe vurarak sıkışmış olan vidalar rahatlıkla sökülür ya da sağlam sıkılması gerekenler darbe ile sıkılır.