Oto Yıkama ve Bakım Ürünleri

Jant Temizleme Fırçası

Ulaşılması zor yerlere kolay ulaşır ve çizmeden temizler. Alaşım, çelik ve krom jantlariçin son derece uygundur. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Jant Temizleme Fırçası

Tüm jant tipleri için uygundur ve özel kıllara sahiptir. Jantlar üzerine yapışmış tüm zor kirleri kolayca temizler. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Oto Yıkama Fırçası

Sünger özelliği taşıyan özel hassas güçlü kıllar. Zor kirlerin çizmeden kolay ve cabuk temizlenmesine yardımcı. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Lastik Yıkama Fırçası

Yüksek kaliteli fırça yapısı, kurumuş kirleri yok eder. Kolay tutuş sağlayan ve bileği yormayan sap özelliği. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Lastik Yıkama Fırçası

Zor yerlere kolay ulaşım için çift yönlü dizilmiş kıllar. Lastik ve Jantlar üzerine yapışmış tüm zor kirleri kolayca temizler. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Lastik Yıkama Fırçası

Lastik üzerindeki tüm kirleri kolayca yok eder. Tutuşu kolaylaştıran ve bileği yormayan sap özelliği vardır. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Paspas ve Zemin Temizleme Fırçası

Yüksek kaliteli fırça yapısı, kurumuş kirleri yok eder. Kolay tutuş sağlayan bileği yormayan sap özelliği. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Bijon Temizleme Fırçası

Özel kıl yapısı ile bijonu tamamen kaplar ve temizler. Bijonlar üzerine yapışmış tüm zor kirleri kolayca temizler. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Lastik Parlatma Süngeri

Hassas süngeri lastiklerinizi parlatmak için tasarlanmıştır. Bu ürünle hızlı ve etkili temizliğe kolayca ulaşacaksınız. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Araç İçi Genel Temizlik Fırçası

Sert kılları ve fırça yapısı etkili ve kolay bir temizlik için tasarlandı. Kolay tutuş ve bileği yormayan sap özelliği. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Araç İçi Hassas Temizlik Fırçası

Yumuşak fırçası ile aracınızı çizmeden etkili bir şekilde temizler. Oynar başlığı sayesinde kılların boyu ve hareketi değiştirilebilir. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Torpido ve Havalandırma Temizleme Fırçası

Çift yönlü fırça ile istenilen yere göre farklı kullanım. Son derece hassas süper yunuşak özel kıllar. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Silikon Çek Çek

Aracın yıkama sonrası kurulama zamanını yarıya indirir. Camlar üzerindeki suyu iz bırakmadan temizler. Cam, Seramik, Karo ve Mermer gibi yüzeylerde kullanılabilir. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Detaylı Temizlik Tabancası

Tornador. Yüksek verimli, rulmanlı tip, hava ayarlı. En zor yerlerde bile son derece etkili kullanım sağlar. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.

Su Filtresi

10'' / 10 Bar'a kadar dayanıklı kartuş filtre 4/3. Özel tasarımı ergonomiktir ve kolay kullanım sağlar.