Servis ve Garaj Ekipmanları

Oto Servis Liftleri

Oto Servis Liftleri Hidrolik silindirler ve çelik halat sayesinde lift sessiz, emniyetli ve güvenli olarak çalışmaktadır. Asimetrik dizaynı sayesinde araç kapıları dar sütunlar arasında açılabilmektedir.

Lazerli Far Ayar Cihazı

Elektronik kontrol üniteli profesyonel Far Ayar Cihazı tüm far tipleri için kullanım imkanı vardır.

Rot Ayar Cihazları

Rot Ayar Cihazları; Hidrolik silindirler ve çelik halat sayesinde lift sessiz, emniyetli ve güvenli olarak çalışmaktadır. Yaklaşma rampaları aracın geriye doğru, ön tekerlek blokları da aracın öne doğru kaymasına engel olmaktadır.

Lastik Sökme Takma Makinaları

Makina üstündeki jant bağlama ve damak düşürme operasyonları sırasında alaşımlı tekerler yada jantlar hasar görmez. 24'' iç jant bağlama kapasitesi, geniş ve büyük lastikleri kolayca değiştirebilir.

Nitrojen Jeneratörleri

Nitrojen jeneratörleri uygun maliyetli, güvenilir ve güvenli nitrojen kaynağı sağlar. Nitrojen jeneratörlerinin çalışma prensibi membran yardımıyla hava ayırmayı temel alır.

Otomatik Lastik Şişiriciler

Sahip olduğu özel dizaynı sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Geniş arkadan ışıklı LCD ekran.

Balans Makinaları

Kamyon - Otobüs - Otomobil ve Motorsiklet tekerlekleri üzerinde otomatik çift dönüş hızı sistemi sayesinde çalışmak üzere tasarlanmış elektronik tekerlek dengeleyici. Tekerleği kolayca kaldırmak için 200 kg kapasiteli asansör ile donatılmıştır.

Jant Düzeltme Makinaları

Omax jant düzeltme makinaları ile 10'' ten 26'' e kadar binek ve hafif ticari araç jantları düzeltebilir. Özel dizaynları, Polisaj ve Torna özellikleri sayesinde öncelikli tercih edilen jantlardır.

Takım Dolapları

Kolay kullanım için özel dizayn edilmiş çekmeceli takım dolapları.

Krikolar

Krikolar çok çeşitli modellerin yanında kaldırma kapasitelerinin ve kullanım yerlerinin çeşitliliğine bağlı olarak bir çok çeşidi vardır.

Havalı El Aletleri

Havalı el aletleri profesyonel endüstriyel kullanım amacı ile tasarlanmış olan güçlü aletlerdir. Darbe vurarak sıkışmış olan vidalar rahatlıkla sökülür ya da sağlam sıkılması gerekenler darbe ile sıkılır.