Temizlik Ekipmanları

Sanayi Tipi Islak-Kuru Süpürgeler

WD serisi makinalarımız sanayi tipi süpürme özelliğinin yanı sıra, ıslak ve sulu zeminlerde de kullanılır. Makinamız uzun süreli çalışma şartlarına son derece dayanıklıdır.

Sıcak Hava Üretici (Ahtapot)

Sıcak Hava Üretici (Ahtapot), Detaylı temizlik işleri yapan oto kuaförlerde, temizlik işlemi bittikten sonra yıkanan tavan, koltuk ve döşeme gibi yüzeylerin ürettiği sıcak havayla hızlı bir şekilde kurutulmasını sağlar.

Jetonlu Self Servis Makinalar

Jeton veya Madeni para ile çalışan self servis makinalarımızın; Basınçlı yıkama makinaları, Köpük püskürtme makinaları, Oto süpürgeleri, İkisi bir arada ve Jetmatik olarak 5 farklı modelde üretimi yapılmaktadır.

ULV Profesyonel Dezenfektan cihazı

OMAX ULV Profesyonel Dezenfektan cihazı ULV (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Minimum ürünü maksimum alana yayarak, hızlı ve etkin bir mücadele sağlar. Kapalı alan ULV uygulamasında amaç ortama yani alana ilacı iyi bir şekilde yaymaktır.

Köpük Sıvı Püskürtme Tankları

Köpük - Sıvı püskürtme tankları Araba, Kamyon, Tır ve İş Makinaları gibi araçların ve makinaların dış yüzeyinde oluşan toz çamur vb. katmanların fırça kullanmadan köpürtülerek temizlenmesi için üretilmiştir.

Halı Koltuk Yıkama Makinaları

Maksimum seviyede yüksek devirli olarak üretilen Omax Halı Yıkama Makinaları, üstün dizaynı ve üretim kalitesinden dolayı son derece yüksek bir performansa ve güzel bir estetiğe sahiptir.

Zemin Temizleme Otomatları

Omax zemin temizleme makinalarının kullanımı kolay ve son derece emniyetlidir. İyi bir hijyen ve parlaklığa ihtiyaç duyulan zeminler için ideal ürünlerdir. Okul, avm, market, ofis vb. gibi büyük alanlarda hızlı ve maksimum temizlik için tercih edilmektedir.