Yağlama Ekipmanları

Gres Pompaları

45/1 - 70/1 Basınç oranına sahip bu pompalar 10, 30, 50 kg. gres kapasitesine sahiptir. Sürekli gres yağı akışını sağlayan merkezi sistem ve dört adet döner tekerlekle hareket kabiliyeti son derece yüksek bir pompadır.

Yağ Pompaları

Farklı özelliklerde olan bu pompalar değişik boy ve ebatlarda üretilmiş olup, değişik kullanım alanlarına uygundur.

Yağlama Arabaları

Havanın olduğu her yerde yağ ve gres pompalarını kullanmak için tasarlanmış makinelerdir. Hortumlu ve makaralı olarak 2 çeşit üretilmiştir. İstenilirse ürün üzerinde bulunan gres ve yağ tabancalarını sayaçlı olarak da kullanabilirsiniz.

Karterden Yağ Emme ve Yağ Boşaltmalar

Karterden Yağ Emme Makinaları ulaşılamayacak noktadaki kirli yağları hava yardımı ile cam fanus içerisine toplayabilme ve buradaki kullanılmış yağ miktarını yine cam fanustan takip edilebilme özelliği sunmaktadır.

Makaralar

Tüm makaralar; tavan, duvar ve arazi tipi olarak kullanılabilir. Hortum makaraları özel merkezi kilitleme sistemine sahiptir. Servislerde, fabrikalarda, end. uygulamalarda teknisyenlere büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar.

Mekanik Pompalar

Omax mekanik pompalar, hava sistemine sahip olmayan yerlerde kullanıcıya alternatif olmaktadır. Kullanım alanları: Küçük araçlar, matbaa makinaları, pres vb. makinalardır.

Aksesuarlar

Omax aksesuarları kolay kullanım için dizayn edilmiştir. Standart aksesuarlara kullanım kolaylığı ile çok işlevsellik kazandırılmıştır.